About Hoxa
Showcase Works
Get in Touch
 
BCS
Sprawdz ofertę!

O nas

  BCS została założona w 1943 roku, z prostej intuicji Luigiego Castoldi , jego błyskotliwego założyciela. Jego pierwsza praca dotyczyła niewielkiego warsztatu w Abbiategrasso, mieście na przedmieściach Mediolanu; obszar ten nadal utrzymuje silną tradycję rolniczą: cała praca, zasiew i żniwa odbywały się z własnymi rękami rolników. Stąd pomysł zaprojektowania i wyprodukowania samobieżnych kosiarek , wśród pierwszych na świecie, wyposażonych w silnik spalinowy o niskiej mocy: narodził się model "243" , reprezentujący rewolucję w rolniczym świecie tamtych czasów. zarówno dzięki ogromnym zdolnościom produkcyjnym, jak i konkretnemu polepszeniu w życiu rolników. W swoim projekcie inżynier Luigi Castoldi zaangażował Camillo Bonetti, menedżera w organie podatkowym Abbiategrasso, oraz Severino Speroni, doskonałego mechanika. Skrót "BCS" pochodzi od inicjałów ich nazwisk. Pod koniec lat 60-tych firma BCS weszła na rynek konserwowania trawników dzięki budowie pierwszych "lekkich" i mniejszych wielofunkcyjnych ciągników dwukołowych na rynku, na którym do tej pory były tylko drogie i nieporęczne maszyny . Od 1970 roku, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zwiększoną produktywność w rolnictwie, wprowadzono tarcze obrotowe do ciągników . W 2000 r. Inżynier Fabrizio Castoldi, syn założyciela, zajął miejsce ojca na czele firmy i został nowym prezesem Spółki. Dzisiaj Grupa BCS jest wiodącą międzynarodową firmą w sektorze mechanizacji. Projektuje i produkuje maszyny rolnicze i utrzymanie zieleni, maszyny do autonomicznej produkcji energii elektrycznej i spawania mobilnego, urządzenia te można równierz przetestować w wypożyczalnia glebogryzarek Kraków. BCS Grupa posiada trzy zakłady produkcyjne we Włoszech (Abbiategrasso, Luzzara i Cusago) certyfikowany zgodnie z ISO 9001 i jest obecna w każdym kontynencie z biur sprzedaży i dystrybutorów.

Nasze Produkty

Easy-to-customize and fully featured design

Dzisiaj Grupa BCS jest wiodącą międzynarodową firmą w sektorze mechanizacji ogrodniczej. Projektuje i produkuje maszyny rolnicze do utrzymania zieleni. Grupa BCS posiada trzy certyfikowane zgodnie z ISO 9001 zakłady produkcyjne we Włoszech (Abbiategrasso, Luzzara i Cusago) i posiada na każdym kontynencie biura sprzedaży i dystrybutorów...


  • Glebogryzarki
  • Kosiarki
  • Ładowacze
  • Sadzarki
  • Podwozia gąsienicowe
  • Ciągniki jednoosiowe
  • Ciągniki 4x4
  • Rozsiełacze nawozu
  • Opryskiwacze
  • Zamiatarki


WięcejNasza misja 

  Nasza "misja" polega na projektowaniu, wytwarzaniu i dystrybucji produktów, które promują potrzeby tych, którzy ich używają, z zamiarem stworzenia maszyn, które poprawią jakość życia tych, którzy je kupują, zapewniając niezawodność, bezpieczeństwo i komfort. Szanowanie i ochrona środowiska zawsze stanowiło dla nas stały sposób myślenia i działania.